Widok szczegółowy

KOTŁOWNIA NA PALIWO STAŁE

KOTŁOWNIA NA PALIWO STAŁE

Na magazynieDostarczane w 2-3 dniach
0,00 zł[łącznie 23% Vat]
ilość:
WYKONANIE KOTŁOWNI NA PALIWO STAŁE Z BUFOREM 400 L ORAZ ZASOBNIKIEM CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ 300 L I STACJĄ UZDATNIANIA WODY.

- KOCIOŁ 20 KW HEIZTECHNIK
- BUFOR 400 L Z 1 WĘŻOWNICĄ ELEKTROMET
- ZASOBNIK C.W.U. 300 L Z 2 WĘŻOWNICAMI
- ZMIĘKCZACZ ERIE
- POMPY C.O. FIRMY WILO
- ZAWORY KULOWE FIRMY BUGATTI
- KSZTAŁTKI MOSIĘZNE FIRMY BUGATTI ORAZ VIEGA
- KSZTAŁTKI DO WODY FIRMY VIEGA
- KSZTAŁTKI DO LUTU FIRMY VIEGA
- ZAWÓR TRZYDROGOWY WRAZ Z SIŁOWNIKIEM STAŁOTEMPERATUROWYM FIRMY AFRISO
- GRUPY BEZPIECZEŃSTWA RED
- NACZYNIA PRZEPONOWE FIRMY CIMM

PRZEDSTAWIONA KOTŁOWNIA BARDZO FAJNIE PRACUJE. OGRZEWA W WIĘKSZOŚCI OGRZEWANIE PODŁOGOWE.  ZAŁOŻONY JEST SIŁOWNIK STAŁOTEMPERATUROWY  NA ZAWORZE MIESZAJĄCYM ABY NIE DŁAWIĆ PRZEPŁYWU. JEST WYKONANY NIEZALEŻNY DRUGI OBIEG NA OGRZEWANIE GRZEJNIKOWE.
ZASTOSOWANIE BUFORA JEST DOBRYM ROZWIĄZANIEM , MOŻNA W PRZYSZŁOŚCI ZAINSTALOWAĆ KOCIOŁ GAZOWY LUB INNE ŹRÓDŁO OGRZEWANIA. PRZY ZASTOSOWANIU BUFORA PALIMY NA WYSOKIM PARAMETRZE CO DAJE NAM WYSOKĄ SPRAWNOŚĆ KOTŁA ORAZ WYDŁUŻENIE ŻYWOTNOŚCI KOTŁA I CZYSTY KOMIN.
W PRZYSZŁOŚCI KLIENT ZAINSTALUJE SOBIE JESZCZE POMPĘ CIEPŁA DO C.W.U. ABY NIE PALIĆ LATEM NA CIEPŁĄ WODĘ PO TO JEST ZAINSTALOWANY ZASOBNIK Z 2 WĘŻOWNICAMI. ZAINSTALOWANA JEST TAKŻE STACJA UZDATNIANIA WODY CO DAJE NAM CZYSTĄ WODĘ BEZ KAMIENIA. WSZYSTKIE URZĄDZENIA W DOMU BĘDĄ PRACOWAŁY O WIELE DŁUZEJ BEZ AWARII.

PRZEDSTAWIONA KOTŁOWNIA JEST JEDYNIE PROPOZYCJĄ KTÓRĄ MOŻEMY PAŃSTWU WYKONAĆ NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE. NIE MOŻNA JEJ KUPIĆ NA STRONIE armaturaserwis.pl
nasz serwis
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.