Firma F.U.H ARMATURA powstała w Przemyślu w 2000 roku założona przez Dariusza Leśko.
Na początku swojej działalności zajmowała się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym wielu znanych firm krajowych oraz zagranicznych.

W 2003 w wyniku ciężkiej pracy powstał sklep armatura w Przemyślu na Ul. Serbeńskiej 6, w którym można zakupić od drobnych części zamiennych do wyposażenia całego domu w urządzenia sanitarne, instalacje wod – kan , c.w.u. , c.o. i urządzenia gazowe.

W 2006 roku nastąpił przełom w firmie. W związku z potrzebą i brakiem takich firm na rynku Przemyskim oraz zdobyte wcześniej doświadczenie z klientami w połączeniu z wieloma szkoleniami i zdobyciem odpowiednich uprawnień, nasza firma zajęła się wykonawstwem instalacji wod – kan c.o. c.w.u. i instalacji gazowych. Współpracujemy ze znanymi projektantami , wspólnotami mieszkaniowymi , administracjami , hotelami , stacjami benzynowymi itp.

W 2008 roku po gruntownej analizie rynku powstał Zakład Kowalski w Torkach. Jesteśmy producentami bram , ogrodzeń , balustrad oraz wielu drobnych rzeczy związanych z kowalstwem artystycznym. Było to bardzo dobre posunięcie z naszej strony, ponieważ następne kilka osób znalazło pracę i firma nadal się rozwija.

Jesteśmy obecnie autoryzowanym serwisem gwarancyjnym takich firm :


KLUDI

KRAKOWSKA FABRYKA ARMATUR

CERSANIT

ROVESE S.A.

DEANTE

FRANKE

WOLF

VIEGA

SANIT EISENBERG

TEKA

AQUAFORM

KUCHINOX

ORAS

HANSA


RADAWAY


Jesteśmy bezpośrednim odbiorcą takich firm:

KLUDI ARMATUREN

DEANTE

FRANKE

VALVEX S.A.

RADAWAY

TERMA 

DIEHL METERING


Podsumowując dotychczasową działalność można śmiało powiedzieć, że ARMATURA , to firma pozornych sprzeczności: nowa, a jednak zbudowana na wieloletnich fundamentach, niezwykle dynamiczna i zmienna, a jednak o ustabilizowanej pozycji na rynku. Jesteśmy nowocześni, lecz wciąż się rozwijamy. Pozwala to śmiało i optymistycznie patrzeć w przyszłość zarówno firmom współpracującym, jak i naszym pracownikom. ARMATURA to firma z dynamiczną przeszłością, bogatą teraźniejszością i ogromną przyszłością.

Naszą misją jest ciągłe rozwijanie się i ciężka praca, która zapewni profeslonalną obsługę klienta i pozwoli zadowalać jego potzreby. Pragniemy być trwałą i solidną firmą, za taką ją postrzegamy w przyszłości. 
nasz serwis
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.