Widok szczegółowy

KOTŁOWNIA NA GAZ Z ZASOBNIKIEM C.W.U. 150 LITRÓW

KOTŁOWNIA NA GAZ Z ZASOBNIKIEM C.W.U. 150 LITRÓW

Na magazynieDostarczane w 2-3 dniach
0,00 zł[łącznie 23% Vat]
ilość:
KOTŁOWNIA NA KOCIOŁ GAZOWY KONDENSACYJNY 1 FUNKCYJNY Z ZASOBNIKIEM 150 LITYRÓW DO CIEPŁEJ WODY

- KOCIOŁ GAZOWY 1 FUNKCYJNY VAILLANT ECO TEC PLUS Z ZASOBNIKIEM 150 LITRÓW I STEROWANIEM POGODOWYM MULTIMATIC 700 ,
- POMPY ELEKTRONICZNE Z WYŚWIETLACZEM FIRMY WILO ,
- ZAWÓR CZTERODROGOWY Z SIŁOWNIKIEM FIRMY AFRISO ,
- ZAWORY WODNE WŁOSKIEJ FIRMY EFFEBI ,
- KSZTAŁTKI DO LUTU FIRMY VIEGA ,
- STACJA UZDATNIANIA WODY FIRMY ECO WATER ,

Przedstawiona kotłownia ogrzewa dom w którym znajduje się dwa obiegi grzewcze. Piwnica oraz garaż ogrzewane są grzejnikami a reszta domu ogrzewana jest ogrzewaniem podłogowym. W kotłowni zainstalowano zawór czterodrogowy wraz z siłownikiem i sterownikiem aby precyzyjnie zamieszać wodę na podłogówkę. Zastosowano także sprzęgło co powoduje bardzo fajną i swobodną pracę kotła.
W kotłowni znajduje się także bardzo wysokiej klasy stacja uzdatniania wody Firmy Eco Water. Przedstawiona stacja jest bardzo oszczędna , samoczynnie zlicza wodę tak aby jak najżadziej się regenerowało co w rezyltacie obniża jej koszt wody oraz soli. Przy dzisiejszych urządzeniach sanitarnych mam na myśli stelaże wiszące , baterie podtynkowe a przede wszystkich baterie termostatyczne , pralki , zmywarki bardzo nie lubią brudnej wody i często przez zanieczyszczenia w wodzie się psują.

Kupujemy wiele produktów bezpośrednio u producentów pomijając hurtownie co powoduje bardzo konkurencyjną cenę. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Jeśli interesuje Cię wyposażenie kotłowni prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu umówienia szczegółów.

NA TERENIE MIASTA PRZEMYŚLA I OKOLIC PRZEMYŚLA POMIR I WYCENA GRATIS !!!
nasz serwis
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.