Widok szczegółowy

HG \"hagesan błękitny\"

HG "hagesan błękitny"

Na magazynieDostarczane w 2-3 dniachHG POLSKA
30,00 zł[łącznie 23% Vat]
ilość:
Doskonały środek do usuwania kamienia, rdzy, żółtych zacieków, tlenków miedzi itp.
Specjalnie opracowana formuła pozwala bezpiecznie przywrócić pierwotny wygląd wszystkim urządzeniom w łazience, kuchni i toalecie o powierzchniach chromowanych (baterie) , z nierdzewnej stali (zlewozmywaki, okapy) ceramicznych (umywalki, muszle), glazurowanych (płytki), szklanych, kryształowych i z tworzyw sztucznych.Dozowanie:
W zależności od stopnia zabrudzenia stosować nierozcieńczony lub rozcieńczony z wodą w proporcjach 1:10. Do czyszczenia wanien łazienkowych używać zawsze środka rozcieńczonego z wodą w proporcjach 1:10.

Sposób użycia :
Nanieść środek na czyszczoną powierzchnię za pomocą gąbki. Odczekać kilka minut, przetrzeć gąbką i spłukać czystą wodą. Uwaga nie szorować szorstką stroną gąbki powierzchni chromowanych i pozłacanych !

Końcówki prysznica : aby usunąć kamienny osad należy zanurzyć końcówkę prysznica w nierozcieńczonym środku na około 30 minut, a następnie przetrzeć szczoteczką i spłukać czystą wodą.
Wyroby ze szkła , które utraciły blask : zanurzyć na co najmniej 10 minut w roztworze preparatu z wodą (1:10), przetrzeć gąbką i spłukać czystą wodą.
Do bieżącej pielęgnacji używać : HG „czysta łazienka - pianka w sprayu".
Aby usunąć czarne plamy z silikonowych spoin należy użyć środka HG „środek do usuwania pleśni".

Uwaga!
nie używać preparatu do czyszczenia marmuru, trawertynu, granitu, lastryka i innych zwierających wapień powierzchni. Nie zaleca się również czyścić powierzchni malowanych, ołowianych i innych nieodpornych na kwasy.
Niektóre emalie mogą być również nieodporne na działanie kwasów. Dlatego zaleca się zawsze wypróbować działanie preparatu na małej powierzchni !


Produkt posiada atest PZH
Odpowiada normom FECS - Federation Europeenne de la Ceramique et du Sanitaire (Europejskiej Federacji Ceramiki Sanitarnej)
Spełnia wymagania standardu : KIWA-ATA jako produkt bezpieczny do czyszczenia urządzeń mających styczność z pitną wodą (baterie, zlewozmywaki).

Przydatność do użycia : 36 m-cy od daty produkcji
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również te produkty:
nasz serwis
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.